top of page
Profil
Data dołączenia 10 lut 2021
Posty (50)
10 kwi 2026 ∙ 1 min
Mglisty poranek
Fujichrome Velvia 50 z 2005 r. Hasselblad | Distagon CFI 50 Materiał naświetlony na 40 ISO
18
0
2
9 kwi 2026 ∙ 1 min
Wiosenny spacer z aparatem
Tematem głównym tych zdjęć były drzewa oraz sceneria wokoło. Wykorzystałem profesjonalny film Kodak Porta 160. Film był przeterminowany o 1 rok. Zdecydowałem się na użycie ISO 100. Dzięki temu trafiłem dobrze z naświetleniem. Zdjęcia wykonywałem aparatem Leica M7 z obiektywem Summicron 35/2 APSH. Ponadto użyłem statywu, aby wyeliminować poruszenie przy dłuższym czasie ekspozycji. Stosowałem przysłonę 11,16.
40
0
3
24 lut 2026 ∙ 1 min
Zimowe kadry
Fotki zostały wykonane aparatem Hasselblad 203 FE (sprzęt elektroniczny), obiektyw Distagon FE 50/2.8. Użyłem też statyw, wężyk spustowy, filtr polaryzacyjny oraz film Kodak Porta 160. Skan maszyna Noritsu. Przy tych kadrach duży wpływ miało zastosawanie filtru i dłuższego czasu ekspozycji.
7
0
2
fotoszym
Administrator
Więcej działań
bottom of page